Nadchodząca szybkimi krokami wiosna to doskonały pretekst do tego, aby zadbać o swoją skórę masażami oraz zabiegami SPA ThaiSun. Mamy dla was propozycję, która sprawi że będziecie błyszczeć piękną skórą od stóp do głów, a podczas samych zabiegów zrelaksujecie się w najprzyjemniejszy możliwy sposób.

Masaże dla pięknej skóry

Jednym z najbardziej popularnych masaży ThaiSun, które poprawiają kondycję naszej skóry jest tajski masaż gorącym olejkiem kokosowym. Jest to wspaniały zabieg, podczas którego zrelaksujesz się psychicznie oraz fizycznie. Bardzo często olejek kokosowy jest nazywany naturalnym kosmetykiem i nie bez przyczyny. Doskonale odżywia naszą skórę oraz włosy – dzięki wysokiej zawartości witaminy E oraz przeciwutleniaczy działa dobroczynnie na nasz organizm. Masaż tajski gorącym olejkiem kokosowym jest wyśmienitym sposobem na wykorzystanie tych właściwości ponieważ dzięki wysokiej wytrzymałości na temperaturę, olejek kokosowy zatrzymuje swoje najcenniejsze składniki nawet przy rozgrzaniu do kilkudziesięciu stopni celsjusza. Oprócz właściwości odżywczych ma też działanie ochronne – sprawia, że nasza skóra staje się bardziej elastyczna oraz miękka, co jest wyjątkowo istotne zwłaszcza w chłodniejszych okresach, kiedy u osób wrażliwych skóra potrafi się szybko przesuszać a nawet pękać. Masaż gorącym olejkiem kokosowym jest doskonałym wyborem dla osób nadwrażliwych na zimno, które potrafi się pojawić na początku wiosny.

Doskonałą propozycją dla poprawienia kondycji naszej skóry jest masaż tajski świecą, w którym podobnie jak w tajskim masażu gorącym olejkiem kokosowym używa się rozgrzanych olejów do wykonania masażu. W przypadku masażu świecą jest to specjalna mieszanka olejków eterycznych, stworzona do tego aby odżywiać skórę i zapewniać niesamowite wrażenie aromaterapeutyczne. Podczas zabiegu jest masowane całe ciało, tak aby olejek miał możliwość zadziałać na każdy centymetr naszej skóry. Osoby, które przychodzą zadbać przede wszystkim o swoją skórę mogą potraktować relaks i poczucie głębokiego odprężenia, jako efekty uboczne.

Tajskie zabiegi SPA w ofercie ThaiSun

Sieć salonów masażu tajskiego ThaiSun ogranicza się nie tylko do wykonywania masażu klasycznego tajskiego – w naszej ofercie znajdą państwo dziesiątki zabiegów, w tym także zabiegi SPA. Każdy z nich poprawia wygląd naszej skóry i ma za zadanie oczyścić oraz odżywić naskórek. Wykonując tajskie zabiegi SPA używamy tylko i wyłącznie naturalnych tajskich kosmetyków pielęgnacyjnych. Sekret piękna jak zawsze tkwi w naturze, a tajska tradycja czerpie z natury pełnymi garściami.

Tajski rytuał na twarz to zabieg w skład którego wchodzi oczyszczenie cery twarzy, peeling, zmysłowy masaż oraz zabieg ochrony. Warto nadmienić, że jest to jedyna forma masażu twarzy, którą sieć salonów masażu tajskiego posiada w swojej ofercie. Dzięki Tajskiemu rytuałowi na twarz mogą Państwo doświadczyć wyjątkowo precyzyjnego oraz regeneracyjnego masażu twarzy, który sam w sobie jest naturalnym liftingiem.

Drugi z oferowanych zabiegów SPA w sieci salonów masażu tajskiego ThaiSun to tajski peeling całego ciała. To wyjątkowa oferta, która łączy w sobie ręczny peeling całego ciałą z masażem całego ciała. Oprócz fantastycznych właściwości oczyszczających i regenerujących zabieg ten jest bardzo przyjemny. Do wykonywania tajskiego peelingu całego ciała używamy oczywiście kosmetyków naturalnych, które są produkowany ze składników organicznych najwyższej jakości.

Jeśli sam zabieg pielęgnacyjny to za mało, warto zwrócić uwagę na masaż Królewski ThaiSun, którego natura typu fusion pozwala na zawarcie w nim tajskiego rytuału na twarz lub tajskiego peelingu całego ciała. Masaż królewski ThaiSun składa się z trzech różnych segmentów – masażu refleksologicznego stóp i nóg, masażu olejkowego całego ciała oraz właśnie dowolnego zabiegu pielęgnacyjnego wybranego przed rozpoczęciem masażu. To zdecydowanie najprzyjemniejsza forma dbania o naszą skórę, która zadowoli nawet najbardziej wybrednych.

Źródło: https://thaisun.pl