Zakopane jest miejscem, które co roku odwiedzają tłumy turystów. Osoby odwiedzające stolicę polskich Tatr szukają tutaj nie tylko niezapomnianych widoków i górskiej wędrówki, ale także rozrywki na najwyższym poziomie. Szczególnie młodzi ludzie, choć nie tylko jadą do Zakopanego w poszukiwaniu uroków nocnego życia i zabawy. dla tych, którzy pragną zorganizować event znajdą się miejsca oferujące powierzchnię pod takie wydarzenia.

Event w Zakopanem w restauracji Góralski Browar w CH Krupówki 40

Restauracja Góralski Browar w galerii Krupówki 40 jest doskonałym miejscem do organizacji koncertu. Znajduje się tam bowiem scena o powierzchni około 20 metrów kwadratowych. Sala koncertowa wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt nagłaśniający i pomieści około 500 osób.

Jest to wymarzone miejsce, aby zorganizować imprezę firmową lub spotkanie branżowe. Duża scena widowiskowa, wyposażenie techniczne oraz organizacja logistyki, dobór menu- to wszystko gwarantuje, że event na pewno się uda.

Restauracja ma na swoim koncie organizację kilku głośnych imprez takich jak Projekt X, w którym uczestniczyły liczne gwiazdy jak Kayah, Maffashion, Jessica Mercedes, Przemek Kossakowski, Basia Pasek i inni, celebryci oraz media.

Zdecydowanym atutem lokalu jest to, ze posiada on wyjątkowy taras z panoramicznym widokiem na Tatry i Gubałówkę. Restauracja usytuowana jest bowiem na czwartym piętrze co gwarantuje niezapomniany widok. Dzięki współpracy z Aperolem można tu skosztować wyśmienitych drinków oraz piwa rzemieślniczego. Możliwość wypicia takiego napoju na wygodnym leżaku z panoramą Tatr przed oczami, z całą pewnością będzie doskonałym dopełnieniem każdego eventu i imprezy.

Elegancja i profesjonalizm w wyjątkowym otoczeniu

Restauracja Góralski Browar została zaprojektowana z myślą o podkreśleniu wystroju góralskiego. Zastosowanie drewna, kamienia i typowych motywów sprawia, że jest to miejsce wpisujące się w kanony stylu zakopiańskiego i podhalańskiego. Jest to zatem idealne miejsce do organizacji eventu mającego nawiązywać do tego klimatu.

Restauracja oferuje także pomoc przy organizacji, zaplanowaniu menu, logistyki i innych szczegółów niezbędnych, aby wydarzenie było nie tylko udane, ale także pozostawało w  pamięci uczestników na długi czas.

Zakopane jest wyjątkowym miejscem na mapie Polski. Organizacja ważnego wydarzenia w tym mieście to doskonały pomysł. Dzięki takim miejscom jak Góralski Browar każda impreza może stać się wyjątkowa. Dodatkowym atutem jest fakt, że przyjazd na event do zakopanego nie ograniczy się do uczestnictwa w tymże wydarzeniu, ale można tutaj spędzić kilka dni na wypoczynku i zwiedzaniu.

Jeśli ktoś potrzebuje zorganizować duże przyjęcie z całą pewnością powinien pomyśleć o stolicy Tatr.