Hyster to jedna z najbardziej znanych marek, gdy chodzi o produkcję szeroko rozumianych urządzeń podnoszących. Ponad 80-letnia tradycja pozwoliła na wypracowanie innowacyjnych rozwiązań i wyprodukowanie sprzętów najwyższej jakości. Wśród całej gamy sprzętów wyróżniają się wózki widłowe Hyster. Co sprawia, że są tak chętnie wybierane przez użytkowników na całym świecie?

Hyster – wózki widłowe i nie tylko!

Jak na światowego lidera w dziedzinie produkcji wózków widłowych przystało, marka Hyster oferuje swoim klientom najróżniejsze rozwiązania w tym zakresie. Znajdziemy tutaj pełen asortyment różnego rodzaju urządzeń do prac magazynowych, przemysłowych oraz oczywiście wózków widłowych. Przy tej ostatniej grupie szczególnie warto się zatrzymać, gdyż jak udowodnimy za chwilę, każdy znajdzie tu wózek widłowy dopasowany pod swoje potrzeby. Aż 13 zakładów produkcyjnych rozlokowanych na całym globie pozwala wytwarzać najlepszej jakości komponenty i montować wózki dopasowane pod każdy rynek na świecie.

Liderzy dzięki doświadczeniu

W dzisiejszym świecie wysokiej klasy produkty, to zbyt mało, aby zyskać miano lidera w segmencie produkcji urządzeń magazynowych. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego firma Hyster, która rozwinęła ogólnoświatową sieć dystrybucji swoich wyrobów. Każdy z tych punktów oprócz sprzedaży zapewnia również profesjonalne doradztwo techniczne oraz sprawny serwis. Na oba te aspekty zwrócić uwagę powinni zwłaszcza użytkownicy przemysłowi. Kluczową bowiem sprawą w każdym zakładzie produkcyjnym jest niewątpliwie optymalizacja ponoszonych kosztów oraz wdrażanie rozwiązań pozwalających na jeszcze efektywniejszą pracę. Dzięki wiedzy doradców technicznych od firmy Hyster możliwe jest znalezienie wózka widłowego, idealnie dopasowanego pod potrzeby danego przedsiębiorstwa. Do tego wszystkiego dodajmy jeszcze doskonały dostęp do części zamiennych. W razie wystąpienia awarii nie trzeba się zatem martwić o to, że części zamienne Hyster będą zbyt długo dostarczane.

Wózki widłowe Hyster

Przeglądając ofertę wózków widłowych od Hystera, już na pierwszy rzut oka widać wyraźnie, że są one bardzo zróżnicowane. Znaleźć tu można bowiem zarówno standardowe wózki paletowe, jak i również te przeznaczone typowo do wąskich korytarzy. Ciekawym wyborem dla wielu użytkowników mogą okazać się też 3-kołowe wózki widłowe z napędem elektrycznym i oponami pneumatycznymi. Ich stosunkowo duża pojemność sięgająca zakresów 1600-2000 kg łączy się tu z prostotą użytkowania i niskim kosztem eksploatacji. Będzie to zatem idealny segment dla każdego, kto poszukuje niezawodnego i stosunkowo niedrogiego rozwiązania. Aby zaspokoić wszystkie potrzeby, marka Hyster posiada także w swojej ofercie nieco bardziej specjalistyczne produkty. Przykładem mogą być tu, chociażby wózki widłowe do kontenerów RS46, które mogą pracować z ładunkami o masie nawet do 46000 kg!

Podsumowanie

Szukając wózka widłowego, warto postawić na trwałe i niezawodne rozwiązania. Opisywana marka Hyster posiada w ofercie wszystko to, czego potrzebują współcześni profesjonaliści z tego zakresu. Śmiało, można zatem założyć, że poszukując wózka widłowego „skrojonego pod nasze potrzeby” warto nabyć ten oznaczony logotypem Hyster.