Własny biznes nie jest łatwym kawałkiem chleba. Wiąże się z tym bardzo intensywny proces planowania, budowania strategii, i to długoterminowych, pilnowanie budżetu, ale też szacowanie swoich możliwości i szans. Jednocześnie dobrze prosperująca firma może przynieść nam sporo satysfakcji i korzyści, przede wszystkim finansowym. Żeby tak się jednak stało, należy wziąć pod uwagę wiele aspektów już na etapie planowania inwestycji. Jednym z nich jest lokalizacja. Sklep lub hurtownia powinny wziąć pod uwagę szereg aspektów takiego umiejscowienia – jak warunki techniczne czy sąsiedztwo. Warto pod rozwagę wziąć ulokowanie swojego biznesu w takim miejscu jak centrum handlowe Wólka Kosowska.

Duża przestrzeń

Mając sklep lub hurtownię należy myśleć perspektywicznie. Zakładamy, że nasz interes będzie się coraz bardziej rozwijać, będziemy mieć coraz więcej klientów, a przez to też będziemy stale poszerzać swój asortyment. Będzie to problematyczne, jeśli do dyspozycji będziemy mieć jedynie mały lokal o mocno ograniczonej przestrzeni. Chcąc się rozwinąć, niezbędna będzie przeprowadzka, przekonywanie klientów do wyboru nowego miejsca – a to może się w konsekwencji wiązać nawet ze spadkiem obrotów. Dlatego warto na wstępie wybrać takie miejsce, które umożliwi nam mocny rozwój. Centrum handlowe Wólka Kosowska to największa w Europie Środkowo-Wschodniej hurtownia z tanimi towarami. Wybór takiego miejsca pozwoli nam na swobodne gospodarowanie przestrzenią i planowanie kolejnych, nawet dużych inwestycji.

Możliwość pozyskania nowych klientów

Ulokowanie swojej firmy w centrum handlowym w Wólce Kosowskiej pozwala na dotarcie do nowej grupy odbiorców. W jednym miejscu znajduje się wiele różnorakich hurtowni. Pojawia się tam zatem wielu potencjalnych klientów, którzy – nawet przy okazji innych zakupów – mogą dotrzeć do nowego sklepu. To także możliwość trafienia zarówno do klientów prywatnych, jak i biznesowych, ponieważ wielu przedsiębiorców właśnie tam zaopatruje się w wyposażenie i artykuły do biura. Dodatkowym atutem jest świadomość osób, które przyjeżdżają do centrum chińskiego w Wólce Kosowskiej – wiedzą, że w tym miejscu dostaną szeroki wybór produktów w niskich cenach. Nie trzeba więc ich do tego dodatkowo przekonywać, wystarczy zaproponować swoją ofertę.

Dobra lokalizacja

Wólka Kosowska to niewielka miejscowość. Znajduje się w województwie mazowieckim, a dokładnie w powiecie piaseczyńskim. Z małej wsi stało się centrum handlu hurtowego. Dojazd do niej jest prosty, ponieważ  Wólka Kosowska mieści się na trasie Warszawa-Kraków, przy drodze krajowej E77. Wybierając właśnie taką lokalizację dla swojego sklepu lub hurtowni można mieć pewność, że klienci nie będą mieć żadnego problemu z dotarciem. Centrum hurtowni jest duże i okazałe, łatwo więc rzuca się w oczy i jest bardzo charakterystycznym punktem na mapie.

Marka sama w sobie

Centrum handlowe Wólka Kosowska ma już wyrobioną renomę, jest doskonale znane nie tylko na terenie regionu, ale i w całym kraju. Swoimi rozmiarami przewyższa niejedno podobne miejsce w Europie. To wszystko to czynniki, które bardzo dobrze się wpisują w politykę i działania marketingowe sklepów i hurtowni, które właśnie tam są ulokowane. Centrum Wólka Kosowska jako całość pomaga w budowaniu wizerunku miejsca, które ma w swojej ofercie szeroki asortyment dobrej jakości produktów, na dodatek w niskiej cenie. A to kryteria, które są niezwykle istotne dla klientów. Można powiedzieć, że wręcz podstawowe – bo przecież każdemu klientowi zależy na tym, żeby znaleźć interesujące go artykuły za niewielkie pieniądze. Umiejscowienie swojego interesu właśnie w tym miejscu pomoże zbudować właśnie taki odbiór przedsiębiorstwa. To także oferta skierowana do firm z bardzo wielu różnorakich branż – w Wólce Kosowskiej można bowiem znaleźć szerokie spektrum towarów. Od taniej odzieży, biżuterii, przez sprzęt elektroniczny, po kosmetyki, a nawet artykuły dla wędkarzy. Znajdzie się tam zatem miejsce dla praktycznie każdej hurtowni.

Źródło: GD Poland – szeroki wybór odzieży i obuwia dla każdego